8.a IMOTSKI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
8.a IMOTSKI

Ovaj forum pripada razredu 8.a iz IMOTSKOG
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLoginPcPlay forumRaspored sati 8.a

 

 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u

Go down 
+3
Zvons
aLe
Ivy_05
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Ivy_05
Glavna narkomanka
Glavna narkomanka
Ivy_05


Female Broj postova : 148
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.a 4ever
Registration date : 08.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptyned ruj 09, 2007 10:11 pm

e pa evo.... malo o 8.a....iako o nama se vec puno zna....hehe..bar bi se tribalo znat....prvi dan nastave mi smo vec pobigli....2 dan vec skupili 5 opaski..i tako...opstalo prepustam otalima....hehe..pozz svim ludacima iz 8.a posebno Ivani, Zori, Alenu, Cunom, COsicu, Duzelu Sanji....i svima ostalima skuzajte ako sam nekoga zaboravila u zuri sam...i naravno alenu..mom naj frendu....eto do skora...cmox Razz
[Vrh] Go down
aLe
Ulazim u Mafiju
Ulazim u Mafiju
aLe


Male Broj postova : 205
Age : 31
Mjesto : Bobina sendvićara
Razred : 8.a
Registration date : 06.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptypon ruj 10, 2007 2:48 pm

Ivy_05 je napisao/la:
e pa evo.... malo o 8.a....iako o nama se vec puno zna....hehe..bar bi se tribalo znat....prvi dan nastave mi smo vec pobigli....2 dan vec skupili 5 opaski..i tako...opstalo prepustam otalima....hehe..pozz svim ludacima iz 8.a posebno Ivani, Zori, Alenu, Cunom, COsicu, Duzelu Sanji....i svima ostalima skuzajte ako sam nekoga zaboravila u zuri sam...i naravno alenu..mom naj frendu....eto do skora...cmox Razz
weeeeeee, danas su pale jos 2 jedinice a imenik se tek napravio lol!
inace, ivana koool tema i thx na pohvalama ovim afro
[Vrh] Go down
https://8aforever.forumcroatian.com
aLe
Ulazim u Mafiju
Ulazim u Mafiju
aLe


Male Broj postova : 205
Age : 31
Mjesto : Bobina sendvićara
Razred : 8.a
Registration date : 06.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptypet ruj 28, 2007 8:30 pm

eto,
nakon toliko divljanja vrime je bilo da ratko zove roditeljski....
stasmo sve radili uff, bole me prsti od necega( ne zajebajen se) pa nek ivana napise kad dode...
Inace ja sam staroj reka... kaze da nece moc doc najvjerovatnije =P
[Vrh] Go down
https://8aforever.forumcroatian.com
Ivy_05
Glavna narkomanka
Glavna narkomanka
Ivy_05


Female Broj postova : 148
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.a 4ever
Registration date : 08.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysub ruj 29, 2007 12:22 pm

e da!!! morao se i to dogodit......ali ne stvarno smo petjerali.....naime neki dan smo u jednom jedinom satu uspili skupit 5 opaski i 8 jedinica i odpocetka godine imamo 19 opaski!!!!!!!a tek pocela nastava ...ako vako nastavimo za misec dana skupit cemo 50......a sta se roditeljskog tice...mojima se neda ic...al valjda ce neko otic...najdraze mi je kad caca ide on cili roditeljski ili prica na mob ili zuji okolo on nikada ne cuje sta je razrednik govorio!!!!hehe meni ne smeta lol! a opet ja mislin da se tim roditeljskim nece nista znacajno prominit...mislin ocemo se mi smirit na jedno odredeno vrime....al onda opet standard.....mene je samo stra da nam ne razmiste razred i to......ali stvarno nebi bilo lose da se malo smirimo.....
[Vrh] Go down
Ivy_05
Glavna narkomanka
Glavna narkomanka
Ivy_05


Female Broj postova : 148
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.a 4ever
Registration date : 08.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysub ruj 29, 2007 12:27 pm

ali kako sam poludila kad je vilenica izjavio da nas je c razred potaka da bizimo.....msilin sta nam kvare reputaciju oni su za nama bizali a ne mi za njima!!!! a vidi se da nisu nikada bizali da nemaju iskustva!!!isli bizat jelkici!!1 u nje u polugodistu imas 3 ocjene i sada kada im svima podili jedinice to je jedna manje....i onda im po tome niko najvjerojatnije nece imat prt kemiju...mislin...sve je to pod upitnikon ali nece liso proc....a sta cu im ja....vise srece drugi put!lol! a jeli nama slavko na kraju da jedinice ili nije? a to je stvarno glupo nismo njemu bizali sta se to njega tice!!!! ma.....rjesit ce se to valjda!!! eto iden nazad u krevet spava mi se Sleep aktivirajte se malo ajmo!!! cheers hehe eto pozz svima. ae cmox
[Vrh] Go down
Zvons
Master Divljak
Master Divljak
Zvons


Male Broj postova : 151
Age : 30
Mjesto : Centar za odvikavanje od gorgonzole
Razred : 8.c
Registration date : 10.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysub ruj 29, 2007 12:52 pm

Ivy_05 je napisao/la:
ali kako sam poludila kad je vilenica izjavio da nas je c razred potaka da bizimo.....msilin sta nam kvare reputaciju oni su za nama bizali a ne mi za njima!!!! a vidi se da nisu nikada bizali da nemaju iskustva!!!isli bizat jelkici!!1 u nje u polugodistu imas 3 ocjene i sada kada im svima podili jedinice to je jedna manje....i onda im po tome niko najvjerojatnije nece imat prt kemiju...mislin...sve je to pod upitnikon ali nece liso proc....a sta cu im ja....vise srece drugi put!lol! a jeli nama slavko na kraju da jedinice ili nije? a to je stvarno glupo nismo njemu bizali sta se to njega tice!!!! ma.....rjesit ce se to valjda!!! eto iden nazad u krevet spava mi se Sleep aktivirajte se malo ajmo!!! cheers hehe eto pozz svima. ae cmox
Vilenica ti uopće nije to reka nego je to neko od roditelja reka da smo mi vas potakli i on je to reka nami!!!!!! Mad Evil or Very Mad Mad
[Vrh] Go down
http://stranaglazba.bloger.hr/
Ivy_05
Glavna narkomanka
Glavna narkomanka
Ivy_05


Female Broj postova : 148
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.a 4ever
Registration date : 08.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysub ruj 29, 2007 1:01 pm

pa ja nisam ni rekla da je to nama vilenica reka nego su mi to rekli neki iz tvog razreda! al smo mi prvi bizali!!! a po ovme mi ispadamo pizde koje su kupile vase fore!!! pa daj molin te!!
[Vrh] Go down
Ivy_05
Glavna narkomanka
Glavna narkomanka
Ivy_05


Female Broj postova : 148
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.a 4ever
Registration date : 08.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptypet lis 12, 2007 9:44 pm

ajme meni jeste vidili one "frajere" iz c razreda....kada su nasi muski od zajebancije nisali one zenske pereruse sada su kao navodno i oni poceli...hehe...i sada su oni kao neki frajeri...ma ko ih j***.....najjaci razred iza naseg je stvarno 8f isto rade sranja i slozni su...a b razred je najjadniji razredu u povijesti....sto jest jest....a upili smo tjedan dana bez opaske nemogu virovat.....al dobro opet mi smo to ve poceli polako nadoknadivat....a stas....eto malo smo zapustili ovu temu pa eto...
[Vrh] Go down
Zvons
Master Divljak
Master Divljak
Zvons


Male Broj postova : 151
Age : 30
Mjesto : Centar za odvikavanje od gorgonzole
Razred : 8.c
Registration date : 10.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptypet lis 12, 2007 10:10 pm

nisali one zenske pereruse???
[Vrh] Go down
http://stranaglazba.bloger.hr/
Ivy_05
Glavna narkomanka
Glavna narkomanka
Ivy_05


Female Broj postova : 148
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.a 4ever
Registration date : 08.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysub lis 13, 2007 7:24 pm

ekpa iz naseg razreda je....al oni muski iz c razreda su nosali ja mslin muske..al kako god fora je bila od nasih....
[Vrh] Go down
aLe
Ulazim u Mafiju
Ulazim u Mafiju
aLe


Male Broj postova : 205
Age : 31
Mjesto : Bobina sendvićara
Razred : 8.a
Registration date : 06.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysub lis 13, 2007 8:04 pm

Ivy_05 je napisao/la:
ekpa iz naseg razreda je....al oni muski iz c razreda su nosali ja mslin muske..al kako god fora je bila od nasih....
ma zvons nije shvatio .. u prijevodu "nosali one zenske pederuse" (one torbice)
[Vrh] Go down
https://8aforever.forumcroatian.com
*__MaYiCh__*
Pocenjem s divljanjem
Pocenjem s divljanjem
*__MaYiCh__*


Female Broj postova : 78
Age : 31
Mjesto : Imotski
Razred : 8.f
Registration date : 10.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptypon lis 15, 2007 4:27 pm

Ivy_05 je napisao/la:
ajme meni jeste vidili one "frajere" iz c razreda....kada su nasi muski od zajebancije nisali one zenske pereruse sada su kao navodno i oni poceli...hehe...i sada su oni kao neki frajeri...ma ko ih j***.....najjaci razred iza naseg je stvarno 8f isto rade sranja i slozni su...a b razred je najjadniji razredu u povijesti....sto jest jest....a upili smo tjedan dana bez opaske nemogu virovat.....al dobro opet mi smo to ve poceli polako nadoknadivat....a stas....eto malo smo zapustili ovu temu pa eto...

o hvala, ivana!!1 pa da, 8.f radi sranja i to jaaaaaaaaaaaako velika sranja, a slozan smo razred!!!
[Vrh] Go down
http://mokreploce.blog.hr
..lucija=)
Smart Girl!
..lucija=)


Female Broj postova : 122
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.f
Registration date : 01.10.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptypon lis 15, 2007 4:50 pm

**~~MaYa~~** je napisao/la:
Ivy_05 je napisao/la:
ajme meni jeste vidili one "frajere" iz c razreda....kada su nasi muski od zajebancije nisali one zenske pereruse sada su kao navodno i oni poceli...hehe...i sada su oni kao neki frajeri...ma ko ih j***.....najjaci razred iza naseg je stvarno 8f isto rade sranja i slozni su...a b razred je najjadniji razredu u povijesti....sto jest jest....a upili smo tjedan dana bez opaske nemogu virovat.....al dobro opet mi smo to ve poceli polako nadoknadivat....a stas....eto malo smo zapustili ovu temu pa eto...

o hvala, ivana!!1 pa da, 8.f radi sranja i to jaaaaaaaaaaaako velika sranja, a slozan smo razred!!!

ma bas...mi uopce ne radimo sranja,ocu rec radimo al u odnosu na ostale razrede to nisu sranja..(npr.nismo ni jednon pobigli.)
cak je i 8.d pobiga sa povjesti!!!!
[Vrh] Go down
http://darklullaby.blog.hr
..lucija=)
Smart Girl!
..lucija=)


Female Broj postova : 122
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.f
Registration date : 01.10.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptypon lis 15, 2007 4:51 pm

al svejedno,ivana,fala ti!!!
[Vrh] Go down
http://darklullaby.blog.hr
Ivy_05
Glavna narkomanka
Glavna narkomanka
Ivy_05


Female Broj postova : 148
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.a 4ever
Registration date : 08.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptypon lis 15, 2007 10:01 pm

hehehe nema na cemu...al slozni ste stvrno jakoooo.....a volite budalakat...jesu vam medo i cosic bili danas na vjeronauku...pricajte sta je bilo...jesu bili dobri?? lol!
[Vrh] Go down
..lucija=)
Smart Girl!
..lucija=)


Female Broj postova : 122
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.f
Registration date : 01.10.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptyuto lis 16, 2007 10:39 pm

o jesu,jesu...i glavota je bio..mislin-to se i ocekiva.
[Vrh] Go down
http://darklullaby.blog.hr
*__MaYiCh__*
Pocenjem s divljanjem
Pocenjem s divljanjem
*__MaYiCh__*


Female Broj postova : 78
Age : 31
Mjesto : Imotski
Razred : 8.f
Registration date : 10.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysri lis 17, 2007 2:02 pm

..lucija=) je napisao/la:
**~~MaYa~~** je napisao/la:
Ivy_05 je napisao/la:
ajme meni jeste vidili one "frajere" iz c razreda....kada su nasi muski od zajebancije nisali one zenske pereruse sada su kao navodno i oni poceli...hehe...i sada su oni kao neki frajeri...ma ko ih j***.....najjaci razred iza naseg je stvarno 8f isto rade sranja i slozni su...a b razred je najjadniji razredu u povijesti....sto jest jest....a upili smo tjedan dana bez opaske nemogu virovat.....al dobro opet mi smo to ve poceli polako nadoknadivat....a stas....eto malo smo zapustili ovu temu pa eto...

o hvala, ivana!!1 pa da, 8.f radi sranja i to jaaaaaaaaaaaako velika sranja, a slozan smo razred!!!

ma bas...mi uopce ne radimo sranja,ocu rec radimo al u odnosu na ostale razrede to nisu sranja..(npr.nismo ni jednon pobigli.)
cak je i 8.d pobiga sa povjesti!!!!



Nije sve u tome jesmo li pobigli ili nismo.... bas radimo sranja.....velika...jbt pa najgori smo razred, al nismo gori od 8.a
[Vrh] Go down
http://mokreploce.blog.hr
Zvons
Master Divljak
Master Divljak
Zvons


Male Broj postova : 151
Age : 30
Mjesto : Centar za odvikavanje od gorgonzole
Razred : 8.c
Registration date : 10.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysri lis 17, 2007 2:55 pm

aLe je napisao/la:
Ivy_05 je napisao/la:
ekpa iz naseg razreda je....al oni muski iz c razreda su nosali ja mslin muske..al kako god fora je bila od nasih....
ma zvons nije shvatio .. u prijevodu "nosali one zenske pederuse" (one torbice)
Hvala na objašnjenu!!! Smile Smile
[Vrh] Go down
http://stranaglazba.bloger.hr/
Zvons
Master Divljak
Master Divljak
Zvons


Male Broj postova : 151
Age : 30
Mjesto : Centar za odvikavanje od gorgonzole
Razred : 8.c
Registration date : 10.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysri lis 17, 2007 2:56 pm

Ja mislim da je 8.a razred najluđi!!!
[Vrh] Go down
http://stranaglazba.bloger.hr/
Ivy_05
Glavna narkomanka
Glavna narkomanka
Ivy_05


Female Broj postova : 148
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.a 4ever
Registration date : 08.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysri lis 17, 2007 3:53 pm

hehe pa to se zna!!! al odman iza nas je 8f.... a dalje redosljed neznam...8e mi se necini los ist.....c razred mi je odlican ali ima tako...tako...neznam...npr. dodu neki muski iz c razreda na partuzan i nama je tzk...i kazu oni mi pobigli....i sada pitaju neki pa kako...govore oni rekli smo profesoru da imamo utakmicu..a stavrno je imaju...i kakvo je to bizanje??? Laughing bizanje je ono sto ikara, glavota, medo, cosic..i ostali rade.....a ne to njihovo..a i c razred je stavrnmo jako doba po ucenju...neznam
[Vrh] Go down
~: m°i°a :~
Pocenjem s divljanjem
Pocenjem s divljanjem
~: m°i°a :~


Female Broj postova : 72
Age : 30
Mjesto : imotski
Razred : 8.f
Registration date : 27.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptysri lis 17, 2007 4:07 pm

Ivana slažen se s tobon..meni to isto nije bižanje.. Question ma..a šta je je,vi ste stvarno najgori..mi nismo pobigli svi nijednon ali zato profesore ispilamo na satu..hehe..nama svi profesori govore da smo najgori,ali mislin da nismo...ma neman pojma.. Idea


Zadnja promjena: ; pon stu 19, 2007 4:08 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://descending00angel.blog.hr
..lucija=)
Smart Girl!
..lucija=)


Female Broj postova : 122
Age : 30
Mjesto : Imotski
Razred : 8.f
Registration date : 01.10.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptyčet lis 18, 2007 4:55 pm

eee,slazen se s mion...za 10 godina profesori koji nan sad pridaju licit ce se na psihijartiji,vidit cete!!
[Vrh] Go down
http://darklullaby.blog.hr
Zvons
Master Divljak
Master Divljak
Zvons


Male Broj postova : 151
Age : 30
Mjesto : Centar za odvikavanje od gorgonzole
Razred : 8.c
Registration date : 10.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptyčet lis 18, 2007 4:59 pm

Ma bilo je i gorih razreda kao npr. 8.c ima dvi godine!!
[Vrh] Go down
http://stranaglazba.bloger.hr/
~: m°i°a :~
Pocenjem s divljanjem
Pocenjem s divljanjem
~: m°i°a :~


Female Broj postova : 72
Age : 30
Mjesto : imotski
Razred : 8.f
Registration date : 27.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptyčet lis 18, 2007 5:04 pm

Zvons je napisao/la:
Ma bilo je i gorih razreda kao npr. 8.c ima dvi godine!!

je..imaš pravo..ja mislin da je to bio Jojin raz(one iz moje zgrade)..jel da?!!
[Vrh] Go down
http://descending00angel.blog.hr
Zvons
Master Divljak
Master Divljak
Zvons


Male Broj postova : 151
Age : 30
Mjesto : Centar za odvikavanje od gorgonzole
Razred : 8.c
Registration date : 10.09.2007

8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Emptyčet lis 18, 2007 5:19 pm

To je bio njezin razred,ali nisam mislio na taj!!
Zeznuo sam!!
Mislio sam oni 8.c što je bio ima TRI godine,di su bili oni Jažić,Kasalo i ostala ekipa!!
[Vrh] Go down
http://stranaglazba.bloger.hr/
Sponsored content





8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty
PostajNaslov: Re: 8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u   8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u Empty

[Vrh] Go down
 
8.a najbolji najjaci najmanitiji...i sve ostalo sta spada u
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Najbolji razred (ocjene)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
8.a IMOTSKI :: Razred-
Forum(o)Bir: